אוכל לתינוקות

תזונה נכונה

.תזונה נכונה בשנה הראשונה של התינוק הינה קריטית להתפתחותו הרגשית והפיזית ומשפיעה על התפתחות המוח ומערכת העצבים !תינוקות רעבים סובלים מנזקים בלתי הפיכים !חייבים להעניק לתינוק תחליף מזון הולם! מתינוק רעב אי אפשר להתעלם.

הצורך הבסיסי של התינוק היא ארוחה בריאה ומשביעה כל שלוש שעות והוא חייב לאכול! הוא אינו יכול להבין שאין וחסר הוא צריך לגדול להתפתח – לחיות. עמותת “יד עזרא ושולמית” מסייעת לאימהות בישראל לספק לתינוקות שלהן את הצורך הבסיסי ביותר

העובדות בישראל

.אחד מכל שלושה ילדים בישראל חיים מתחת לקו העוני. אלפי תינוקות סובלים מתת תזונה ואוכל לא מתאים לגילם בכל העמותות העוסקות בסיוע לחלשים מדווחים כי שליש מהמשפחות הישראליות חיות מתחת לקו העוני, זה כולל אלפי תינוקות שלעיתים קרובות “מפספסים” ארוחות ובמקרים קיצוניים מקבלים מזון מדולל.

לתינוקות אלו יש סבירות מוגברת להיתקל בבעיות התפתחות משמעותיות הן מהפן הפיזי והן מהפן הנפשי מצב הנקרא “תת תזונה” יש השפעות לטווח קצר וכן השלכות לטווח ארוך בעיות התנהגות, צמיחה לקויה, התפתחות רגשית או נורמטיבית וחשיפה ורגישות יתר למחלות ממושכות, אלה רק קומץ מהבעיות הפוטנציאליות שתינוק הסובל מתת תזונה עשוי להתמודד איתם.

הבעיה הזו צריכה להיות באחריות המדינה, אך נכון להיום אין גוף ממשלתי המתפקד כאחראי על תינוקות ואספקת מזון עבורם זו לא רק הבעיה של התינוקות. זו הבעיה של המדינה, משום ש1/3 מאזרחיה יכנסו לבגרות עם בעיות התפתחותיות, אי אפשר לחשוב על איך החברה שלנו תיראה בעוד מספר שנים.

לנו האזרחים יש את הכוח להפוך את המגמה הזו לחלוטין. באמצעות התרומות הנדיבות שלכם, מרכז התינוקות של יד עזרא ושולמית יספק מזון לתינוקות .חיתולים, מגבונים ומוצרי תינוקות אחרים למאות אימהות טריות הזקוקות באופן נואש לעזרה.

עזרו לנו לעזור לאלפי תינוקות מדי חודש

אוכל לתינוקות זה מוצר בסיסי שהם חייבים