פרוייקט תיק ומחברת לכל ילד

תחילת השנה כבר בפתח, אתם ההורים כבר התארגנתם, תיק, ספרים, מחברות עטיפות קלמר ואביזרים, כל מה שילד צריך בשביל להתחיל את השנה בצורה הטובה ביותר.

כשאנחנו שואלים את הילדים בבית החם איך הם מתכוננים לבית הספר, אנחנו בכוח מנסים להסתיר את הדמעות ממה שהם מספרים, הרבה ילדים סוחבים את הספרים ואת המחברות בשקית. שקית ניילון פשוטה. לרובם אין כלל קלמר או אביזרים נילווים, מחברות? הם מלווים דפים בשיעור, ובבית מנסים להדק לצורת מחברת.

הרבה ילדים שאמורים לעלות לכיתה א' פשוט לא רוצים, מעדיפים להישאר בגן ולא להגיע לכיתה ולהתבייש, ולהרגיש שונה כי להם אין את הכסף, כי הם כביכול ילדים מסכנים שכולם צריכים לרחם עליהם ולהלוות להם דברים כל השנה.

אתם מבינים שבצורה כזו הילדים כמעט ולא לומדים, החומרי לימוד אינם מסודרים במחברות, כלי כתיבה וקלמר אינם בנמצא, אז איך יכינו שעורי בית? הביטחון שלהם בעצמם וביכולתם להצליח שואף לאפס, וכך הם הופכים לילדי השוליים בכיתה, לילדים שלאף אחד לא אכפת מהם, אז למה שיצליחו?

אבל לנו אכפת!

לנו אכפת מהם, מהילדים שלנו, אכפת לנו שהם יצליחו, וילמדו, ויהיו ילדים חכמים, מוצלחים ומקובלים בכיתה. ואנו עושים הכל בשביל להקל עליהם את הכניסה לכיתה א', את השהייה בבית הספר, שירגישו שהם ילדים רגילים למרות הקשיים שהם עוברים בבית, שירגישו שגם להם מגיע תיק חדש, ומחברות וקלמר עם אביזרים כמו לכולם.

השנה למעלה מ-2900 ילדים וילדות נוספים ילכו לבית הספר מאורגנים כמו כולם- בזכותכם!  בואו לאמץ לכם סל לילד/ה עלות כל תיק לילד 280 ₪ הסל כולל: תיק, מחברות, עטיפות לספרים, קלמר, עפרונות, צבעים, טושים, מספריים, דבק, מחק, מחדד, סרגל, אפשרי לתרום רק חצי או רבע סל וביחד נוכל לתת לעוד ילד התחלה של שנה טובה ומתוקה בבית הספר.

החיוך והאושר הנסוך על פניהם בעת קבלת התיק אינו ניתן לשיעור, אבל נותן לנו את הכוח להמשיך ולפעול!!! להמשיך ולתת,  לתת להם אפשרות של חיים טובים יותר, של הצלחה בלימודים ולהפוך לתלמידים טובים. כי גם להם מגיע כמו לכל הילדים ללמוד ולהצליח ולגדול. בואו לקחת חלק בפעילות חלוקת תיק ומחברת לילדי בית ספר

בזכותכם השנה עוד ילד יקבל תיק חדש ויוכל ללמוד טוב יותר ולהצליח בכיתה.