מעילים חורף 2017

מה המילה חורף אומרת לכם?

גשם, רוח חזקה, עננים אפורים, ביגוד חורפי, מעילים, מטריות, מגפיים, מחשיך מהר

קור , קר בבית, קר בגוף.

אלו מקצת התשובות שקיבלנו מילדי הבית החם שלנו כששאלנו אותם מה המילה חורף אומרת להם, לצערנו רובם ענו כמעט בפה אחד שאינם אוהבים את החורף בכלל, ממש שונאים אותו, ומחכים כבר שיעבור וכמה שיותר מהר, כי בחורף קר, ויורד גשם, ואז הבגדים נרטבים, וגם הרגליים, ויש שלוליות בדרך מבית הספר או הגן כשהולכים לבית החם של יד עזרא ושולמית.

נעלי הקיץ לא מחזיקות מעמד בגשם, וגם לא הבגדים, כי מעיל זה מוצר מותרות, וכשאין כסף לאוכל אז מעיל זה לא ברשימת הקניות השנתית.

וכשאין מעיל, אז אי אפשר לחמם את הגוף כשיוצאים מהבית. וכשאין מעיל אז הבגדים נרטבים כשיורד גשם, וכשאין מעיל אז קרררררר

וכשאין מעיל אז גם אפשר להצטנן ולהישאר בבית לבד, כי אבא ואמא (למי שיש) כל היום בעבודה, ואז גם לא יוצאים אפילו לא לבית החם ששם לפחות קצת חם וגם נעים, ויש ארוחה חמה טעימה ומשביעה.

בכל שנה לקראת החורף ביד עזרא ושולמית מחלקים מעילים חמים למעלה מ - 12,000 ילדים, הילדים מגיעים ממשפחות נזקקות, ועניות, שבקושי מתפרנסות במשך השנה, הם מנסים ללבוש שכבות של ביגוד קייצי בשביל להתחמם בימי החורף   הגשומים, והרבה פעמים פשוט לא יוצאים מהבית!!!

מעדיפים להפסיד ימי לימודים בבית הספר מאשר להירטב בגשם בדרך לשם. בנוסף ביד עזרא ושולמית מחלקים תנורי חימום ושמיכות חורף למשפחות נזקקות ולקשישים גלמודים

שיוכלו להתחמם בבית ובלילות הקרים של עונת החורף.

 

בואו לעזור לנו שהשנה בחורף אף ילד לא יישאר ללא מעיל, שהחורף השנה יהיה חם לכולם

תרמו עכשיו ב- 9171*

 

שנוכל לקנות מעילים חמים וחדשים לילדים נזקקים.

בזכותכם עוד ילד השנה יוכל לקבל מעיל שיחמם אותו בחורף ועוד משפחה תוכל להתחמם סביב תנור ולישון בלילה עם שמיכה חמה