חזון

 

שבירת מעגל העוני בישראל באמצעות צדקה!

הסביבה הכלכלית החברתית של היום בישראל מציבה אתגרים רבים לחיי היום יום של משפחות רבות בישראל. זה אפילו יכול להיות קשה עבור משפחות במעמד בינוני לנהל את ההוצאות הבסיסיות שלהם.

זוהי דאגה גדולה הרבה יותר למצוקתה של ישראל. בעוד יש לממשלת ישראל כמה תוכניות שיסייעו לאלה שחיים מתחת לקו העוני, יש משפחות שבביתם אין אוכל! הסיוע שהם מקבלות לא מספק את צרכיהם,

ההשלכות של מציאות זו הן הרסניות. מאות אלפי ילדים ומשפחות חיים בלי שלושה ארוחות מסודרות כל יום. עם זאת, למרבה הצער זה לא נגמר עם רעב. רעב גורם לדיכאון, חרדה ומעמיד ילדים בסיכון…

יד עזרא ושולמית נוסד בשנת 1998 במטרה הראשונית של מתן הקלת רעב מיידי לעשרות משפחות נצרכות. בעוד מטרה זו היא המוקד העיקרי ותמיד תיחשב חלק מהתרומות העתידיות של הארגון,

זה לא היה רק ​​ההיבט של התכנית לטווח הארוך… העזרה שהארגון מציע תורמת מזון לרעבים עשויה להקל בדרישות יומיות החיוניות למשפחות המתגוררות בתנאים קשים, אבל הנצחת עוני עדיין תהיה נפוצה.

לכן, יצאנו באמת לשבור את מעגל עוני אחת ולתמיד על ידי מתן הצעה הומניטרית "שירות מלא" שיכלול תוכניות חינוכיות, העשרה אקדמית באמצעות שיעורים מותאמים אישית, הדרכה מקצועית, ופעילויות לבני נוער בסיכון.

סוג זה של צדקה מתמקד בהעצמתו של הפרט באמצעות שיקום מותאם, המסייעת בבניית ביטחון עצמי והצלחה בסופו של דבר! בעתיד.

כיום מעל 100,000 אנשים שמסתמכים על יד עזרא ושולמית לסיוע, בהשוואה לכמה עשרות בודדות בימים הראשונים של הקמת הארגון.

בזמן שאנחנו מרגישים כבוד להיות מסוגלים לעזור לכל כך הרבה משפחות, זה גם התחייבות מסיבית!

עם העזרה שלך, נוכל להאכיל אלפי אנשים לקדם ילדים בחוגי פעילויות שונים, וע"י זה נשבור יחד את מעגל העוני!!! התרומות הישירות שלך לצדקה שלנו יסייעו מאד לשכבות החלשות, וגם יספקו את המימון הדרוש כדי לעזור לנו לפתוח פרויקטים חדשים ויוזמות נוספות.

כארגון ללא כוונת רווח שמטרתו לכיבוי עוני בישראל, אנו סומכים במידה רבה על תרומתכם שתעזור לנו להגשים את המשימה שלנו לעזור לכמה שיותר משפחות, אנו מעריכים את כל התמיכה שאנו מקבלים, אתם השותפים הישירים בארגון שלנו!

אתם נותנים לנו את הכח!